Nasza klasa 1c

Opis forum


  • Index
  •  » Film
  •  » Step Up - Taniec Zmysłów

#1 2008-01-27 12:43:34

ClauUudia_xd

Administrator

10317983
Zarejestrowany: 2007-09-30
Posty: 104

Step Up - Taniec Zmysłów

Kocham ten film po prostu wymiata
Zajebiście tańczą, super układy, muza i ogólnie all xd
no i nie powiem Tayler całkiem całkiem jest ^^ no ale ofc Richie zawsze najpiękniejszy
kurcze ale smutnee było jak taki jeden zastrzelił Skinny'ego ( jkbc Skinny to brat Mac'a kolegi Taylera )
a to w wiki.pedi wzięte:
Tayler Gage {Channing Tatum}, główny bohater, wskutek nierozważnego chuligańskiego wybryku zostaje skazany na pracę społeczną w szkole artystycznej. Na początku czuje się w nowej roli nieswojo i obco.
Wszystko się zmienia, kiedy poznaje piękną studentkę Norę {w tej roli Jenna Dewan}, która jest utalentowaną tancerką baletową. Norze potrzebny jest odpowiedni partner na występ dyplomowy, gdyż Andrew{Tim Lacatena} (partner dotychczasowy)skręca sobie kostkę. Pewnego dnia w sali gdzie odbywają sie próby, załamana dziewczyna siedzi i nie wie co ma począć, gdy Tayler ofiarowuje się z pomocą. Dziewczyna wciąga go w świat muzyki i pomoga mu odkryć w sobie wyjątkowy talent do tańca. W międzyczasie zapłonęło między nimi gorące uczucie.
Czeka ich wiele perypetii: buntownicza natura Taylera, chłopak Nory{Brad - Josh Henderson}, miłość Milesa..

no i reszta obasdy : Drew Sidora – Lucy Avila, Rachel Griffiths – dyrektor Gordon, Mario Barrett – Miles, Jeannie Ortega – Jenn, Damaine Radcliff – Mac-kumpel Taylera, # De'Shawn Washington – Skinny-brat Maca, Deirdre Lovejoy – Kathleen

ha! i bd 2 część! wczoraj jak byłam z KaśkąP w plaziee to widziałyśmy reklamę

Step Up : The Street's


ajj... już sie doczekać nie mogę
wyczytałam gdzieś że premiera podobno ma być 29.02.2008 albo 14.02.08 nie wiem dokładnie xd
A co wy myślicie o "Step Up"?


http://img80.imageshack.us/img80/5576/richsig1oy9.png

. Loving's such a beautiful thing
Oh you make my world..
a summer day '
Are you just a dream to fade away... '
Richie x33

23.11.o7 < 3  The best day of my life...

Offline

 
  • Index
  •  » Film
  •  » Step Up - Taniec Zmysłów

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.absurd.pun.pl www.futbolcup.pun.pl www.notabene.pun.pl www.heroes3liga.pun.pl www.fortressmu.pun.pl